بال های "نامرئی" برای رسیدن به رویاهای شما

ما در اینجا هستیم تا سفر شما را ساده و بدون کاغذ و بدون دردسر در تحقق آرزوهای خود با راه حل های پیشرفته فناوری پیشرفته انجام دهیم.
تحول مالی

انقلابی کردن صنعت مالی با معرفی "پیش بینی پذیری"

وام دهنده برای هر وام گیرنده وجود دارد. موتور توصیه ای مبتنی بر هوش مصنوعی bimitek و پلت فرم خواستگاری مالی bimitek به مشتری این امکان را می دهد تا بهترین خواستگاری را با نیاز اعتبار خود پیدا کند. دیجیتالیزاسیون سیاست اعتباری کلید جادویی در پایه و اساس است که قابل پیش بینی بودن برای همه است و به زمان چرخش سریعتر کمک می کند.

تسهیل اعتبار ساده شده

«تفکر فناوری» روبیچ راهی را برای تسهیل در پرداخت اعتبار تسهیلات تغییر می دهد. پرچمدار موتور تصمیم گیری اعتبار پرچمدار bimitek (CDE) با انجام ارزیابی برنامه کاربردی به صورت آنلاین با تقویت تصمیم گیری برای اعتبار بهتر و کارآمدتر ، تجربه را بالا می برد.
تحول مالی
تحول مالی

منسجم و مشارکتی

طیف گسترده ای از 350+ محصول از موسسات مالی پیشرو برای پشتیبانی از آرزوهای مالی شما. پلت فرم وام چند طرفه bimitek با امکاناتی مانند e-KYC ، آنالیز صورت حساب بانکی ، بررسی دفتر اعتبار ، تولید یادداشت های اعتباری و ادغام MCA همراه با ردیابی برنامه در زمان واقعی لود می شود تا آن را به یک تجربه بدون کاغذ تبدیل کند.

نیاز به راهنمایی دارید ؟

ما خوشحال خواهیم شد که به شما کمک کنیم

یا اینکه درخواست خود را بهinfo@bimitek.com ارسال کنید